Home Light sources LED-bulbs LED Lamp E27, 9W = 60W, A60.3000K, 800LM 10/100
LED Lamp E27, 9W= 60W, A60,3000K, 800LM 10/100
SKU: L358-04
Brand: Star
Unit: tk
Delivery time: 2-3 tp
• LED bulb, warm white • Socket size: E27 • Power: 9W = 60W • Color temperature: 3000K • Light intensity: 800LM
Average lifespan 15,000 hours
Similar products
Acme LED filament Ashape 8W, 3000K warm white, E27 EOL
LED Lamp E14, 3W = 25W, P45, 3000K, 250LM 10/100
LED lamp GU10 / 10W / 1000lm
LED lamp GU10 / 10W / 1000lm
LED bulb A +, E27, 9.5W (60W), 2700K warm white, 80 Ra, 806lm 10/100
Dimmable LED bulb A +, E27, 9.5W (60W), 2700K warm white, 80 Ra, 806lm 10/100
Information
  • Condition of Sales
  • Privacy Policy
Extra
  • Brands
  • On sale
  • Products in stock
  • Site Map
My Account
  • My account
  • Order history
  • Purchased items
Cart
Shopping cart is empty
Login
Forgotten password Register
Search
Tootegrupp
16m ice floes with white LED light 3.2m (+ 5m power cord) / 12
Add to cart
Add to cart
2-os. candlestick maxi chrome / sat.glass / 6
20 LED light balls (d. 2cm), self-changing color, ball spacing 15cm / 12
35 LED light chain, multi, light spacing 15cm
35 LED light chain, red, light spacing 15cm
35 LED light chain, warm-white, light spacing 15cm
35 LED light chain, white, long candle-shaped bulb, light spacing 15cm / 50
5 sin. Wind chime with LED light SNOW FLAKES / 12
9m cable for Christmas lights, white / 12
ACME 60LED lamp LP 3W 5000h E14 EOL
ACME HP LED lamp cool white 3W, GU10 EOL
ACME LED 1.5W, 2700K warm white, G4 EOL